Články


Vstupenky na Světovou výstavu PRAGA 2018 –
přijďte se podívat na modrého Mauritia !Abychom umožnili včasný a pohodlný nákup vstupenek pro návštěvníky Světové výstavy poštovních známek PRAGA 2018 (15. – 18. srpna 2018), rozhodli jsme se je nabídnout v síti prodejních míst TICKETPORTAL, která zajišťuje prodej vstupenek na ty nejprestižnější akce. Na českém trhu působí od roku 2002 a mezi její zákazníky patří např. Národní divadlo v Praze, O2 Aréna v Praze, Kulturní a informační centrum města Brna, festival Smetanova Litomyšl, Dejvické divadlo, Městské divadlo v Prostějově či organizátoři letošního Sokolského sletu.


PŘEDRODEJ VSTUPENEK JE UŽ ZAHÁJEN!


Vstupenky na výstavu PRAGA 2018 je možné zakoupit osobně na více než 800 prodejních místech v celé České republice, jejichž seznam najdete na www.ticketportal.cz/SellingPlaces/.


Druhou možností je zakoupení a zaplacení vstupenky na webu www.ticketportal.cz. To je dostupné i pro zahraniční návštěvníky výstavy, stránka je vedena v českém a anglickém jazyce. Prostřednictvím internetu lze zakoupit maximálně 6 vstupenek. Vyšší počet lze objednat e-mailem na rezervace@ticketportal.cz, kde Vám firma zarezervuje libovolný počet vstupenek a po zaplacení Vám je zašle poštou.


Oba tyto způsoby zakoupení vstupenek jsou rychlejší a pohodlnější než stát ve frontě před pokladnou na výstavě, a navíc Vám umožní vstupenku si zakoupit kdykoli podle Vašich časových možností – třeba hned teď! Vzhledem k omezeným prostorám kongresového centra hotelu Clarion (Freyova 33, Praha 9), kde se bude hlavní část výstavy konat, bude přímo v Clarionu v prodeji jen omezený počet jednorázových vstupenek za cenu 400 Kč, který je navíc pro každý z výstavních dnů limitován! Proto doporučujeme zakoupení vstupenky předem a za nižší cenu na prodejních místech Ticketportal nebo na jeho webu.


Jaké vstupenky na výstavu PRAGA 2018 v předprodeji TICKETPORTAL nabízíme?

  • Zvýhodněná jednorázová vstupenka na konkrétní den 300 Kč (pro mládež do 16 let jen 50 Kč)
  • Permanentní vstupenka na celou dobu výstavy 1 000 Kč.
  • Volný vstup na výstavu mají řádní členové Svazu českých filatelistů, a to po předložení členského průkazu SČF s vylepenou členskou známkou na rok 2018 (podrobnosti níže), a dále pracovníci České pošty, s.p. po předložení platného služebního průkazu.
  • Předplatitelé časopisů Filatelie a Merkur Revue pro rok 2018 obdrží v červencovém čísle zdarma zvláštní pozvánku opravňující k volnému vstupu na výstavu v konkrétní výstavní den.

Členové SČF si mohou vyzvednout jednu volnou jednorázovou vstupenku v době konání výstavy přímo v hotelu Clarion, ve stánku před vstupem na výstavu, proti předložení svého členského průkazu s vylepenou členskou známkou na rok 2018 (v hodnotě Kč 250), do nějž jim bude otištěno razítko stvrzující tuto skutečnost. Tato výhoda platí i pro nové členy, kteří vstoupí do SČF do dne, kdy chtějí navštívit výstavu – každý tak má možnost stát se organizovaným filatelistou a čerpat členské výhody! Více informací o vstupu do SČF na tel. 222 541 395, email: sekretariat@informace-scf.cz, nebo v nejbližším Klubu filatelistů. Do SČF lze vstoupit i přímo na výstavě!


Vstupenka na výstavu PRAGA 2018 (i s odtrženým kuponem) po dobu výstavy platí i pro volný vstup do Poštovního muzea v Praze (Nové Mlýny 2, Praha 1) a opravňuje k získání 50% slevy na vstupné do Muzea Mucha (Panská 7, Praha 1). Vstup na veletrh EXPO (U Sluncové 14, Praha 8) bude volný.